Chanel 2017 m. kruizinė kolekcija

m

Pirmą katrą, po Fidelio Kastro rėžimo, po 40 metų trukusių sankcijų Kuboje vyko Chanel mados namų kolekcijos pristatymas. Karlas Lagerfeldas pristatė savo naują 2017 metų kolekciją. Pristatymas vyko Havanos miesto pagrindinėje Havanos-Main gatvėje. Jame dalyvavo apie 700 svečių ir didelė dalis miesto gyventojų, kurie su nekantrumu laukė pristatymo. K. Lagerfeldo kolekciją inspiravo Kubos istorija. Ant suknelių ir sijonų medžiagos bei audinių buvo Kubos senovinių mašinų atvaizdai, užrašas „Viva Coco Libre“, dominavo ryškios spalvos, kurios yra populiarios Kuboje. Pristatymas iš tikrųjų buvo revoliucinis: kolekcijos pristatymas vyko lauke, dideliame karštyje.

Makiažą darė garsus visažistas Tom Pecheux. Karlo Lagerfeldo prašymu, manekenėms buvo atliktas vasarinis makiažas, nes kitoks makiažas tokiame karštyje neatrodytų taip efektingai, kaip vasarinis. Makiažas buvo natūralus, derinamas prie kiekvieno modelio veido odos, spalvos ir net strazdanų.

mj

Buvo stengiamasi pabrėžti veido drėgnumą. Nors tokiame karštyje veidas visada atrodo drėgnas, modeliams buvo atliekamas „drėgnos odos efekto“ makiažas. Skruostams paryškinti, visažistas naudojo šviesiai rožinius skaistalus.

mk

Modelių antakiai buvo natūralus ir tamsūs, o lūpos blizgėjo įvairiais atspalviais – nuo raudonos iki rudos spalvos ir jų atspalvių.

ml

Makiažas atrodė „tingus“, o veidas kaip „išbučiuotas saulės“. Tai buvo makiažas, skirtas tikram poilsiui prie jūros.

mn

„Chanel resort“ 2017 m. kolekcijos pristatyme nebuvo stengiamasi akcentuoti makiažą, pagrindiniu akcentu tapo senovinės mašinos ir drabužiai su „printais“ atspindinčiais Kubos kultūrą.

Chanel kolekcijos pristatyme buvo naudojama tokia Chanel kosmetika:

  • tonalinis fluidas „Les Beiges“;

mmm

  • kompaktinis korektorius „Eclat Lumiere“;

mp

  • skystas korektorius „Correcteur Perfection“;

mr

  • pudra „Les Beige Belle Mine Naturelle“;

ms

  • skaistalai „Les Beiges Healthy Glow Multi-Colour Broad“, kurie suteikia įdegio efektą;

mt

  • antakių priežiūrai naudojo La Palette Sourcils;

mu

  • buvo naudojamas tik žalias akių pieštukas „№925“;

my

  • lūpų blizgesys „Rouge Coco Shine №114“.

mq

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook