Makiažas pirmam pasimatymui

d

 

Pirmas pasimatymas yra svarbus įvykis įsimylėjusių žmonių gyvenime. Pirmam pasimatymui moteris pradeda ruoštis prieš keletą valandų iki susitikimo su jai patinkančiu vyru. Žinoma, viskas priklauso nuo situacijos ir moters charakterio, bet visoms, kurios ruošiasi į pirmą pasimatymą būtina skirti laiko savo įvaizdžiui. Jūsų įvaizdis neturi išgąsdinti ar atgrasyti vyrą.

Viena iš įvaizdžio dalių yra makiažas. Todėl pirmo pasimatymo makiažas neturi būti ekstravagantiškas ar ryškus. Ruošdamos į pasimatymą vadovaukitės šiomis taisyklėmis:

f

Pirma taisyklė: Jūsų makiažas turi harmoningai derėti su Jūsų pasirinktu manikiūru, drabužiais ir šukuosena. Nepamirškite, kad einate ne į karnavalą, ne į teminį vakarėlį, o į pirmą pasimatymą.

Antra taisyklė: savo pirmo pasimatymo metu turite atrodyti kuo natūraliau – kuo mažiau kosmetikos priemonių, tuo geriau!

Trečia taisyklė: vyrai retai domisi makiažo tendencijomis, todėl nereikia persistengti ir savo makiažu parodyti, kad Jūs esate susipažinusi su visomis jo tendencijomis. Jūsų makiažas turi atitikti Jūsų veido formą, paryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus bei atskleisti Jūsų asmenybę.

g

Ketvirta taisyklė: apgalvotai ir taisyklingai naudokite makiažo pagrindą, jis yra svarbiausias dalykas makiaže. Jūsų makiažo kokybė priklausys nuo maskuojamų priemonių kiekio ir, ar taisyklingai naudojate makiažo pagrindą. Atsiminkite, kad ant Jūsų veido neturi būti makiažo pagrindo pertekliaus.

Penkta taisyklė: nepamirškite, kad galbūt vyras planuos Jus pabučiuoti, todėl nedažykite ryškiai lūpas, nes tai gali atgrasyti vyrą nuo jo suplanuotų ketinimų. Geriau pasirinkite pastelines spalvos lūpdažį arba lūpų blizgesį.

Šešta taisyklė: kiekviename makiaže reikia pasirinkti tik vieną makiažo akcentą –  paryškinti akis, ar lūpas, ar antakius – spręsti Jums pačioms, svarbu, kad ryškintumėte tik vieną veido sritį.

 

Pirmo pasimatymo makiažui Jums prireiks:

  • Makiažo pagrindo

h

  • Birios pudros

j

  • Akių šešėlių arba akių kontūro

k

  • Antakių šešėlių, pieštuko arba gelio

x z

  • Modeliavimo, konturavimo pudros

xv xb

  • Lūpų dažų arba blizgesio

xn xm

Sėkmės

Autorė Lilija Tankeliun

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook