Makiažas skirtas nešiojačioms akinius

g

Moteris, kurios regėjimas yra blogas, turi ne tik mokėti tinkamai išsirinkti akinių rėmelių formą, derančią prie jos veido formos, bet jos makiažas turi būti ypatingas.

Kai moters regėjimas nėra labai prastas, didelių problemų nekyla. Su minusinių regėjimų moters akys atrodo mažesnės, o su pliusinių – didesnės, todėl makiažo pagalba reikia sukurti harmoningą akių su veidu vaizdą.

h

Moterys nešiojančios akinius makiažu turi nukreiptį dėmesį į savo akis, o ne į akinių rėmelį.

Moterims, kurios turi toliaregystę, akiniai padidina akis. Yra matomi visi nelygumai. Prieš dažydami akis akių šešėliais, pasitepkite vokus drėkinančia baze. Dieniniam makiažui geriausiai tinka pilki arba rudi akių šešėliai. Geriau paryškinti voko kamputį, o akių šešėlius gerai išretušuoti.

j

Moterims, kurios turi trumparegystę, akiniai sumažina akis, todėl akis reikia vizualiai padidinti.

Vidiniame akių kampe naudokite šviesius akių šešėlius, o išoriniame – tamsesnius. Labai tinka pravedimai, tačiau nedažykite juos labai storai, atsižvelkite į savo akių formą . Vakarui tinka „smoky eyes“ makiažas.

k

Nepamirškite, kad makiažas turi būti harmoningas su Jūsų akinių rėmeliais. Jeigu nešiojate įdomaus dizaino arba labai storus akinių rėmelius, jokių būdu nesirinkite ryškaus ir spalvoto makiažo. O nešiojančioms plonus akinių rėmelius, tinka daug ryškesnis, bet ne karnavalinis makiažas.

Geriausiai rinktis matinius akių šešėlius, taip pat atsižvelgti į savo akių, plaukų ir odos spalvą.

Atsiminkite, kad akių rėmeliai ir makiažas turi būti harmoningi!

l

 

Pagrindinės makiažo priemonės nešiojančioms akinius:

Akių šešėliai: pilki ir rudi.

x z

Šešėlių bazė

v

Paakių maskuoklis: konsileris

b

Akių kontūrai:

m n

 

Autorė Lilija Tankeliun

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook