Skaistalai

f

 

Skaistalų paskirtis – imituoti natūralų skruostų raudonumą. Raudoni skruostai – tai geros sveikatos ir jaunystės požymis. Tačiau skaistalų neturi būti per daug, jie turi atrodyti natūraliai.

Skaistalai dažniausiai yra naudojami dieniniame ir vakariniame makiaže, kai norima pabrėžti skraustikaulius. Kad veidas atrodytų kuo natūralesnis, reikia rinktis tinkamą Jūsų veido odai skaistalų tekstūrą ir spalvą.

g

Skaistalų spalvą reikia rinktis pagal Jūsų veido odos spalvą ir atspalvį.

Kai veido oda yra šviesi ir šilto atspalvio, jai tinka abrikosinės, persikinės spalvos, taip pat ir rožinės spalvos skaistalai.

Kai veido oda yra nei tamsi, nei šviesi, o atspalvis yra šiltas, tinka persikinės-rožinės, koralų spalvos arba gintaro atspalvio skaistalai, kai oda yra šalto atspalvio, tokiai odai tinka rožinės-violetinės arba uogų spalvų skaistalai.

Kai oda yra tamsi ir jos atspalvis šiltas, tinka ryškiai rožinės spalvos skaistalai. Kai odos atspalvis yra šiltas, tinka ryškiai raudonos ir oranžinės spalvos skaistalai.

Rinkdamiesi skaistalus taip pat atsižvelkite ir į savo veido odos tipą. Jeigu Jūsų oda yra normali arba riebi, tokiai odai tiks birūs skaitalai. Jeigu Jūsų oda sausa, geriau rinkitės kreminius skaistalus.

h

Prieš padengdami skruostikaulius skaitalais, nepamirškite sudrėkinti veido odą. Palaukite kol veido oda išdžius ir tik tada naudokite skaistalus. Jeigu paskubėsite ir nepalauksite kol oda visiškai išdžius, Jūsų pasirinkti skaistailai – birūs, kreminiai arba gėliniai, gali palikti ant veido dryžius. Taip pat svarbu, gerai išretušuoti skaistalus.

Modeliuodami veidą skaistalais, nenaudokite jų per daug, nes visi skaistalai turi rožinės spalvos pigmentą, todėl pasidažę, įdėmiai apžiūrėkite savo veidą – ar tikrai gražiai ir natūraliai atrodote.

Skaistalų rūšys:

Birūs skaistalai

j k

Kreminiai skaistalai

l

Geliniai skaistalai (skysti)

z

 

Autorė Lilija Tankeliun

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook