Выход в люди/Išėjimas į žmones

Cocktail-Jpeg

Театры, спектакли, балеты, опера – это места где можно показать себя. Раньше в театры ходили в бальных платьях, показывали свои лучшее наряды – так требовал этикет. Этикет в среде театра не изменился. Дамам положено ходить в коктейльных платьях, а джентльменам в костюмах (смокинг).

Я обожаю театр, но увы всё меньше людей знает этикет и приходят в джинсах, толстовках и повседневной одежде. Очень огорчает, когда на премьеры люди приходят одеты так будьто вышли просто выпить кофе с друзьями.

Надо помнить и уважать актеров, которые стараются донести смысл спектакля и им приятно, когда на их творчество приходят посмотреть красиво одетые люди.

Нечасто ходите в театр, так можно одеться по приличнее.

Каждая дама имеет в своём гардеробе черное, коктейльное платье или костюм. Юбка – карандаш с белой блузой тоже есть у каждой , добавьте красивые аксессуары: брошь, красивые туфли, клатч и вы готовы.

У джентльменов   есть брюки и пиджак, рубашка тоже в гардеробе присутствует и вы готовы к выходу в театр.

Не забывайте про этикет, жаль что так мало людей интересуется правилами внешнего вида в обществе.

И не важно какой это театр – правила  этикета действуют везде.

 

19665333_1720763611285854_4058918577353473772_n

Teatrai, spektakliai, baletai, operos – tai vietos, kuriose galite parodyti save. Anksčiau į teatrą, žmonės eidavo apsirengę vakariniais drabužiais, norėdami parodyti savo socialinį statusą, to reikalavo etiketas. Etiketo taisyklės teatro erdvėje nepasikeitė, žmonės privalo gražiai rengtis.

Dažnai lankausi teatruose ir deja tik mažuma žmonių besilankančių ten, žino etiketo taisykles. Į premjeras eina apsirengę  džinsais, sportiniais ar kasdieniais drabužiais, susidaro toks įspūdis, kad ėjo susitikti su draugais ir netyčia užsuko į teatrą.

Turime prisiminti ir gerbti aktorius, kurie bando perteikti spektaklio prasmę, ir jiems yra malonu, kai jų darbą ateina pamatyti gražiai apsirengę žmonės.

Nedažnai būname teatre, taigi galime sau leisti tinkamai atrodyti.

Kiekviena dama savo drabužių spintoje turi  juodą kokteilinę suknelę ar kostiumą. Pieštuko formos sijoną su balta palaidinuke, taip pat kiekviena turi, pridėkite prie šių drabužių aksesuarus: užsisekite sagę, apsiaukite gražius batus, delninę ir esate pasiruošusi.

Vyrui taip pat, einant į teatrą, derėtų apsirengti klasikines kelnes bei marškinius ir švarką.

Nepamirškite apie etiketą. Gaila, kad dabar žmonės nesidomi etiketu ir negalvoja kaip reikia atrodyti visuomenėje, kad ir kaip Jums būtų patogu apsirengus džinsais ar kasdieniais drabužiais, pasistenkite gerbti vieni kitus, advokatas juk neina į teismą apsirengęs sportine apranga, neikite ir Jūs su netinkama apranga į teatrą

Ir nesvarbu į kokį teatrą einate – etiketo taisyklės galioja visur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook