Džinsai/Джинсы

21616069_1667591416645401_8928383662223887227_n

Džinsai – kasdienis drabužis iš tankaus medvilninio audinio. Pirmą kartą 1853 m. Sukurti Levi Strauss’o kaip darbo drabužius ūkininkams.
1873 m. Levis išrado pirmuosius mėlynus džinsus. Iš pradžių sukurti kaubojams.
1950 metais džinsai tapo populiarūs tarp paauglių, ypač tarp subkultūrų narių. 1960 metais buvo nešiojami hipių subkultūros nariais , o 1970-aisiais ir 1980-aisiais džinsai buvo populiarūs tarp pankroko ir sunkiojo metalo subkultūrų narių.
Istoriniai prekių ženklai yra „Levi’s“, „Lee“ ir „Wrangler“.
Šiandien džinsai yra populiarus mados elementas ir vienas iš bazinio garderobo drabužių. Bet džinsus kaip ir kiekvieną bazinį drabužį reikia žinoti, kaip ir su kuo derinti, kur dėvėti. Džinsai kaip ir kelnės yra klasifikuojami: aptempti, tiesaus kirpimo, paaukštintu liemeniu, bei „oversize“ stiliaus.
Kiekvienas žmogus turėtų pasirinkti džinsų tipą pagal savo figūrą. Kiekvienos kelnės gali sugadinti, subjaurinti arba atvirkščiai – paryškinti Jūsų figūros privalumus.
Dabar labai populiarūs džinsai „skinny“ t.y. aptempti, tačiau reikia pripažinti, kad tokio tipo kelnes gali nešioti tik moteris turinti įdealią figūrą. Taip pat, nesiūlau nešioti „skinny“ džinsų ir vyrams, jie neparodo Jūsų vyriškumo. Moterys,kurios nešioja „skinny“ džinsus, nepamirškite pridengti kirkšnių sritį. Tokius džinsus reikia devėti su tunikomis arba vyriško tipo marškiniais.
„Oversize“ arba „boyfriend“ tipo džinsus reikia mokėti derinti, nes tokio tipo kelnės gali padaryti Jūsų figūrą apvalesnę, o ūgį mažesnį. Nešiokite jas su aptemptu viršumi ir nepamirškite apie vertikalias linijas, kurios pagražina Jūsų figūrą.
Tiesaus kirpimo džinsai tai kalsika, tinka visiems.
Nepamirškite, kad džinsų apsirengti einant į teatrą ar šventes negalima. Džinsiai tiks išeiti į miestą, susitikti su draugais.
Spalvos: tamsiai mėlyni džinsiai tai jau klasika, juodi džinsiai irgi lengvai derinami prie garderobe turimu drabužių. Kalbant apie baltus ir šviesius džinsus, čia jau reikia nepamiršti, kad jie gali storinti. Taip vadinamus „virtus“ arba džinsus su baltomis dėmemis palikite savo priešams.
Jeigu nesate tikri, kad Jūms tiks „skinny“ džinsiai nepirkite, negadinkite savo figūros. Dar nepamirškite prie džinsų būtinai nešioti diržą, kad neatrodytumėte, kad nespėjote į tualetą.
Джинсы — предмет повседневной одежды из плотной хлопчатобумажной ткани с проклёпанными стыками швов на карманах. Впервые изготовлены в 1853 году Ливаем Страуссомв качестве рабочей одежды для фермеров.
В 1873 году изобрел первые синие джинсы. Первоначально предназначенные для ковбоев и горняков, джинсы стали популярными в 1950-х годах среди подростков, особенно членов субкультур. Джинсы были общим предметом моды в субкультуре хиппи 1960-х годов, и они продолжали быть популярными в 1970-х и 1980-х годах в молодежных субкультурах панк-рока и хэви-метала. Исторические бренды включают Levi’s, Lee и Wrangler.
Сегодня джинсы – популярный и модный элемент базового гардероба. Но как и каждый предмет гардероба надо уметь носить, сочетать и знать куда в нем пойти. Джинсы как и каждые брюки имеют классификацию: узкие, прямые, клеш, заниженная талия, завышенная талия, свободного кроя.
Каждый человек должен выбрать по своей фигуре тип джинсов. Как и каждые брюки так и джинсы может испортить фигуру или показать достоинства фигуры. Надо признать, что так модные скинны джинсы украсят только тонкую фигуру женского пола, также не забывайте закрывать паховую зону. Сочетайте такие джинсы с туниками, рубашками мужскогопокроя. Мужскому полу носить джинсы скинни не рекомендую, это выглядит нелепо.
Джинсы свободного покроя или бойфренда нужна уметь сочетать. Они могут вашу фигуры сделать полнее и вас ниже. Сочетайте свободного покроя джинсы с облегающим верхом и добавляйте вертикальные линий, это может быть жакет без рукавов.
Некогда не промахнётесь с джинсами прямого покроя – это классика.
Не забывайте, что джинсы это повседневная одежда, в них в театр, на балы, праздники нельзя идти. На прогулку в город или в клуб или в гости к друзьям будут уместны.
Классика это темно синие джинсы. Черные в некоторых ситуациях могут заменить черные брюки. Что касается светлых, белух джинсов, то они должны идеально сидит на вашей фигуре, потому что белый цвет может полнить. Вареные или джинсы отбелены оставьте своим врагом.
Если вы неуверенные что скини вас украсят не покупайте, не уродуйте свою фигуру. И не забывайте носить ремень, чтоб не было заде вина что недошли до туалета.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook